Seferihisar 'in balerinleri Uluslararası Bale yarışmasinda derece aldı
Seferihisar 'in ilk bale okulu olan TC MEB Neşeli Bale ve dans kursu öğrencileri bu sene 5. Si düzenlenen Bosphorus Bale Festivaline 3 solo performans ile katıldı. Bosphorus Bale Festivaline Turkiye'den ve yurt dışından bir çok öğrenci ile güzel sahne performanslarına imza attılar. Bizde Seferihisar ve MEB e bağlı Neşeli Bale 'yi temsilen Katıldigimiz 3 öğrencimiz ile derece ve jüri özel ödülüne layık görüldü. Ödül alan öğrencilerimiz,