Başkan Koştu, verilen soru önergelerinin cevaplar konusunda tatmin olmayan İyi partili Meclis Üyeleri’ne ‘Yan yana oturuyorsunuz ama birbirinizden haberiniz yok, aynı önergeyi veriyorsunuz’ dedi. Sayıştay Raporu’ndan kopyala yapıştır yaparak aynı gruptan aynı önergeyi veren İyi partili meclis üyelerine karşı Bergama Belediye Başkanı Hakan Koştu, ‘Bu raporun önerge olarak verilmesi bir yandan da faaliyet raporlarımız oluyor. Sayıştay raporundaki bulgular tüm belediyelerde bulunan eksikliklerin olduğu rapordu. Yapılan onca işe rağmen Sayıştay Raporu’nda herhangi bir mali ve hukuki sorumluluk bulunamamıştır. Sayıştay Raporu ile ilgili maddelerdeki eksikliklerin tamamı düzeltilip Sayıştay’a raporlanmıştır.
Hakan Koştu, Muhalefete Seçim Tüyosu Verdiİnönü Caddesi ile ilgili devamlı aynı önergeyi gündeme getiren İyi partili Meclis Üyeleri’ne Hakan Koştu’nun cevabı sert oldu. Yüzbinlerce m2 yol ve asfalt yaptıklarını söyleyen Hakan Koştu, İnönü Caddesi’ndeki 300 metrelik kısmın yapı malzemeleri ile kusur bulan muhalefet meclis üyelerine çok önemli bir seçim tüyosu verdi. İnönü Caddesi ile ilgili seçim broşürlerinde vaatte bulunmayı tavsiye eden Hakan Koştu, “Göreve gelir gelmez millete burayı söktüreceğinizi söyleyin” dedi. İnönü Caddesi ile ilgili itiraz sürecinin halen devam ettiğini söyleyen Hakan Koştu, Bergama’yı güzelleştirmeyi devam edeceklerini söyledi.![](https://www.macrohaber.com/images/files/2024/01/65965e7581f03.jpeg)